ПOКАЗНА ВЕЖБА - СИМУЛАЦИЈА САОБРАЋАЈНЕ НЕЗГОДЕ

24.12.2015.године у организацији Техничке школе "Раде Металац" организована симулација увиђаја саобраћајне незгоде на платоу испред  школе.
Припадници увиђајне екипе саобраћајне полиције приказали су ученицима наше школе како изгледа комплетан увиђај саобраћајне незгоде, од доласка екипе до сачињавања записника.
Показна вежба је оставила снажан утисак на ученике, који су идеју оценили као веома корисну јер ће свакако утицати како на њихов ниво знања, тако и на понашање у саобраћају.
Како се ова показна вежба одржава по други пут у сарадњи са Полицијском управом Лесковац, потврђено је да Техничка школа "Раде Металац", како је и најављивано из ове образовне установе, има озбиљне намере да едукује све учеснике у саобраћају о свим сегментима безбедности саобраћаја.