Пример добре праксе- КАХУ (Каhооt!)

У суботу 06.фебруара одржана је презентација пирмера добре праксеу организацији Центра за стручно усавршавање – Лесковац

Kahoo.jpg

Презентована је употребавеб алата КАХУ(Каhооt!) и његову примену у образовне сврхе.

Садржај презентације се односио на подстицање наставника на употребу савремених информационо-комуникационих алата за допуну наставе, а у циљу повећања мотивације ученика за учење и динамичнију иинтересантнију проверу знања од класичне .

Аутори и реализатори овог струног скупа били су: Братислав Илић, Игор Арсић и Данко Данковић професори електротехночке групе предмета у Техничкој школи "Раде Металац" из Лесковца.

Презентација је побудила велико интересовање па је истог дана одржана у два термина.

Тренутно је у поступку акредитације семинар на исту тему.