ПРЕДАВАЊА О ЕЛЕКТРОНСКОМ ПОСЛОВАЊУ

15.03.2017.г.

У Свечаној сали Техничке школе „Раде Металац“ поводом обележавања Дана установе одржана су два предавања из области електронског пословања.

Доц. др Горан Куњадић, са Универзитета Сингидунум,  говорио је о безбедносним  механизмима у банкарским трансакцијама.

GK.jpg

Ивана Мицић, директора CREDIT AGRICOLE Банке у Лесковцу, презентовала практичну примену мобилног банкарства.

IM.jpg

Оваква и слична предавања по традицији се годинама организују у нашој школи. Предавачи су присутнима наставницима, ученицима и представницима банака приближили нове трендове у електронском пословању. Посебно интересовање изразили су ученици образовног профила ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР ИНФОРМАЦИОНИХ ТЕХНОЛОГИЈА који у четвртом разреду имају управо предмет  ЕЛЕКТРОНСКО ПОСЛОВАЊЕ. Овом приликом употпунили су и проширили своја знања из те области.