ОГЛЕДНИ ЧАС-МУЛТИМЕДИЈА

У петак 03.04.2015.године у времену од 10:50 до 11:35 (1 школски час), Братислав Илић професор електротехничке групе предмета одржаће ОГЛЕДНИ ЧАС за ученике одељења III-6 занимања електротехничар мултимедија . За место одржавања предвиђен је рачунарски кабинет 11 у ТШ "Раде Металац". Асистент у реализацији часа биће Тамара Рајковић, ученица овог oдељења.
1.jpg

Иновација у настави, која ће бити овом приликом презентована, је употреба мобилних уређаја и онлајн апликација за понављање градива и проверу знања.

Пријава за присуство на часу се врши попуњавањем онлајн обрасца на адреси: http://1drv.ms/1NmcSGu

Новина је да заинтересоване колеге професори, овом приликом такође, могу узети активно учешће у реализацији часа!

За активно учешће у реализацији огледног часа неопходно је да код себе имају мобилни уређај који поседује могућност бежичног приступа интернету и подржан приказHTML5/ JavaScript садржаја (мобилни телефон са WIFI, таблет, лаптоп, NOTEBOOK), а може и десктоп рачунар.