ОДРЖАН ОГЛЕДНИ ЧАС-МУЛТИМЕДИЈА

У нашој школи је у петак 03.04.2015.године одржан ОГЛЕДНИ ЧАС за ученике одељења III-6 занимања електротехничар мултимедија . Сам оглед је побудио интересовање, како код ученика, тако и код професора.

Реализатор часа, Братислав Илић професор електротехничке групе предмета, је овом приликом указао на могућности коришћења мобилних уређаја и онлајн апликација за понављање градива и проверу знања.Асистент у реализацији часа била је Тамара Рајковић, ученица овог oдељења.
Активно учешће у реализацији часа, узели су и заинтересовани професори ТШ „ Раде Металац“, присутни на овом огледном часу, дајући на тај начин свој допринос у извођењу ове активности.

Учесници су, након одржаног часа, коментарисали могућности примене нових технологија у настави и изразили задовољство што су видели један нови приступ у реализацији наставе.

Део атмосфере можете видети на приложеном снимку:ОГЛЕДНИ ЧАС МУЛТИМЕДИЈА

Oglednicas.jpg