Регионално такмичење ЕТШ

Двадесет четврто регионално такмичење Електротехничких школа Србије одршано је 12.05.2018. г у ЕТШ "НИкола Тесла" У Нишу. Ученици: Лука Марковић, Илија Спасић, Воин Јањић, Михајло Петровић, Душан Димитријевић, Душан Павловић, Алекса Јовановић и Вељко Стојковић представљали су нашу школу и такмичили се из предмета Основе електротехнике I и Основе електротехнике II. На такмичењу је учествовало укупно 78 такмичара.

IMG 20180512 184749

Најбољи пласман остварили су ученици Лука Марковић ученик другог разреда и Душан Димитријевић ученик првог разреда  освојивши друга места а ученик Душан Павловић је изборио учешће на Републичком такмичењу као петопласирани.

Untitled1

Untitled

Преостали ученици су остварили пласман од 6 до 10 места.

Републичко такмичење биће одржано у Јагодини 02.06.2018. год. Професори Јасминка Милосављевић и Предраг Костић су припремали ученике за ово такмичење.