ПРИПРЕМА УЧЕНИКА ЗА ПОЛАГАЊЕ МАЛЕ МАТУРЕ

Поштовани ученици, родитељи, колегинице и колеге, упосленици Техничке школе „Раде Металац“ су заинтересовани да помогну ученицима и њиховим родитељима  који завршавају осми разред  у припреми за полагање завршног испита.

Припрема ученика је бесплатна.

Одредили смо термине који су супротни сменама ученика у основној школи  (по један недељно). Пријављивање ученика може бити код разредних старешина као и директно у Техничкој школи (мејлом на: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.  или лично код педагога школе).

Осам професора српског језика и књижевности и девет професора математике су спремни да се максимално ангажују у припреми деце за завршни испит.

У групи не би требало да буде више од 15 ученика. Припреме ће се одвијати у просторијама Техничке школе.