Препорука ученицима, родитељима и наставницима

Допис 1

Допис 2

Обавештавамо ученике и наставнике да је због одржавања хигијене забрањено конзумирање хране и пића у учионицама, кабинетима и лабораторијама.
За време одмора потребно је проветрити просторије у којима бораве ученици и наставници.
Потребно је да ученици чешће перу руке.
Препорука је да се не додирују очи, уста и нос неопраним рукама.
Не размењивати храну и не користити исте чаше и флашице за воду.
Употребљене марамице и убрусе редовно одлагати у корпе за отпатке.

ОДЛАГАЊЕ ВАНРЕДНИХ ИСПИТА

Поштовани ванредни ученици,

завршни , матурски и специјалистички испити који су планирани у фебруару померају се за седам дана. Испити ће се обавити у истом дану и сату након седам дана од планираног темина.

ОБАВЕШТЕЊЕ

Техничкој школи „Раде Металац“ је на допуни конкурса за упис ученика у средњу школу за школску 2017/18. г. одобрена замена :

JALE SE 3D20S - АУТОМЕХАНИЧАР - 15 ученика и

JALE SE 3D36S – МЕХАНИЧАР ГРЕЈНЕ И РАСХЛАДНЕ ТЕХНИКЕ – 15 уч.

Замењује се са:

JALE SE 3D82S – МЕХАНИЧАР МОТОРНИХ ВОЗИЛА – 30 ученика(ДУАЛНО
Образложење:МЕХАНИЧАР МОТОРНИХ ВОЗИЛА је иновирани АУТОМЕХАНИЧАР са савременијим наставним планом и програмом, са много више праксе и обезбеђеним послом за све ученике.

ПРИПРЕМНА НАСТАВА

ЕХНИЧКА ШКОЛА "РАДЕ МЕТАЛАЦ" ТРЕЋУ ГОДИНУ ЗА РЕДОМ ОРГАНИЗУЈЕ ПРИПРЕМНУ НАСТАВУ ЗА УЧЕНИКЕ 8. РАЗРЕДА ЗА ЗАВРШНЕ ИСПИТЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И МАТЕМАТИКЕ.

ТЕРМИНИ ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ:

-СРПСКИ ЈЕЗИК

-МАТЕМАТИКА

НАПОМЕНА: УЧЕНИЦИ НЕЗАВИСНО БИРАЈУ РЕДНИ БРОЈ ГРУПЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ИЗ МАТЕМАТИКЕ

ПРИЈАВЉИВАЊЕ ОД 7.3.2016.Г. ДО 18.3.2016.Г. (ОД 8,00 - 18,00) У ПРОСТОРИЈАМА ТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ.
Припремна настава почиње 21. марта.